הלבנת שיניים תוך שעה בלבד!

מרפאת השיניים ד"ר שוורץ
מרפאת השיניים ד"ר שוורץ

מרפאת שיניים רב תחומית ברמת פולג, נתניה

שיטת זום בהחלט נחשבת לשיטה מאוד פופולרית, וניתן אף להגיד כי מדובר בשיטת טיפול מהמתקדמות בעולם. שיטה זו בעיקר מתבצעת על ידי שימוש במנורת הלבנה עם אורך גל המתאים לה בצורה מדויקת.

על מנת להאיץ את תהליך הטיפול ולהשיג מקסימום תוצאות כאשר מדובר בביצוע הלבנת שיניים תוך שעה, הצוות שלנו במרפאה של ד"ר שוורץ משתמש בחומרי הלבנה בריכוז גבוה הרבה יותר בהשוואה לריכוז שנמצא בערכות ההלבנה הביתיות.

אז איך זה עובד? ובכן, על מנת לשמור על רקמות הפה ממגע עם החומר הפעיל, קודם כל נבודד את השיניים באמצעות חומרי מיגון. לאחר מכן נרכיב למטופל גם משקפי שמש על מנת להגן על עיניו מהאור החזק של נורת הלד.

לאחר שכל זה בוצע – נתחיל בתהליך ההלבנה עצמו, שכולל מריחה והחלפה לסירוגין של חומר הלבנה אחת ל-20 דקות, במשך שעה. כבר לאחר 2 החלפות ניתן להבחין בתוצאה יוצאת דופן. 

שיטת זום - למה זה כדאי?

הלבנת שיניים בשעה באמצעות שיטת זום היא ללא כל ספק אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לעשות במידה ואתם רוצים לקבל את המראה הנחשק של שיניים לבנות, וזאת בשל כמה יתרונות מרכזיים:

האם השיטה הזו יכולה להתאים לכולם?

אין עוררין על כך שמדובר באחת משיטות הלבנת השיניים הטובות והמוצלחות ביותר, בין היתר בשל התוצאות הנהדרות שלה. אולם, אין זה אומר כי השיטה הזו מתאימה לכולם. הנה כמה דוגמאות למצבים בהם לא נמליץ לערוך טיפול שיניים תוך שעה במסגרת שיטת הזום:

מחלות חניכיים ד״ר שוורץ

מחלות חניכיים

עדיף לא לבצע טיפול הלבנת שיניים תוך שעה באמצעות השיטה הזו עבור אנשים הסובלים ממחלות חניכיים. למעשה, במצבים כאלו הטיפול עלול להחמיר את מצב החניכיים, וכמובן שנרצה להימנע מהכאב ואי הנוחות הכרוך בדבר.

אנשים שיש להם כתרים וסתימות ד״ר שוורץ

אנשים שיש להם כתרים וסתימות

לא נמליץ לבצע טיפול הלבנת שיניים בשעה לאלו שיש להם סתימות וכתרים, זאת מאחר וייתכן מצב בו הכתר נראה כהה יותר מהשיניים הטבעיות, מה שעלול לפגוע מאוד בנראות השיניים מבחינה אסתטית. כך גם בנוגע לשיש להם ציפויי למינייט אותם אנו עורכים במרפאה שלנו.

נשים מניקות או נשים הרות

החומרים בהם משתמשים בכל טיפול הלבנת שיניים עלול להזיק לתינוק או לעובר, ולכן שיטה זו כלל לא מומלצת עבור נשים בהריון. למעשה, טיפולי הלבנת שיניים באופן כללי אינם יתאימו לנשים הרות או נשים מניקות, כך שחשוב לקחת זאת בחשבון.

לכמה זמן הלבנה מחזיקה? ואיך מתכוננים אליה?

בממוצע, הלבנת שיניים תוך שעה באמצעות שיטת זום מחזיקה בין שנה לשלוש שנים. אמנם, כדאי לציין כי פרק הזמן שההלבנה תחזיק תלוי בלא מעט גורמים כמו אורח החיים שלכם, מידת ההקפדה שלכם על ההנחיות שהצוות הרפואי שלנו מוסר וכדומה.

כדי להתכונן להלבנה כמו שצריך, חשוב מאוד להתייעץ עם הצוות שלנו, וכמובן להגיע על מנת שנוכל למרוח ג'ל מגן.

הלבנת שיניים בבית בדרכים אלטרנטיביות

כמובן שאי אפשר לשכוח מדרכים אלטרנטיביות להלבין את השיניים בבית. אמנם הן לא יעילות כמו שיטת הזום בה אנחנו משתמשים, אך הן בהחלט יכולות לעשות את העבודה עד שתגיעו לטיפול. ניתן להשתמש במי חמצן, בקליפות לימון, וכן גם בסודה לשתייה, אבקת אפייה וכדומה. 

הלבנת שיניים בבית בדרכים אלטרנטיביות - ד״ר שוורץ

הלבנת שיניים בשיטת זום במרפאה של ד"ר שוורץ

אצלנו במרפאה של ד"ר שוורץ ניתן לערוך טיפול הלבנת שיניים בשיטת זום, ולצאת תוך שעה עם מראה יוצא דופן של שיניים לבנות שנראות טבעיות לגמרי.

אז אם אתם מעוניינים לשפר את מראה השיניים שלכם, וליהנות ממראה של שיניים לבנות תוך זמן קצר – אין ספק כי מדובר בטיפול המומלץ ביותר עבורכם.

The Zoom! Chairside Whitening System is a scientifically advanced tooth whitening procedure. It's safe, effective and fast. In only one office visit, your teeth will become dramatically whiter. Zoom! Chairside Whitening is ideal for anyone looking for immediate results. The convenience of Zoom! Makes it the perfect choice for the busy individual.

Get ready to Zoom!

The procedure is simple. It begins with a short preparations to cover your lips and gums, leaving only your teeth exposed. The Zoom! Dental professional then applies the proprietary Zoom! Whitening Gel, which was scientifically designed to be used with the Zoom! Lamp. The Zoom! Lamp and whitening gel work together to gently penetrate your teeth, breaking up stains and discoloration. With proper care and maintenance, your smile will have a lasting sparkle.

Frequently Asked Questions

Zoom! Is a light assisted tooth whitening procedure for use in whitening discolored teeth.

There are many causes of tooth discoloration. The most common include aging and consumption of staining substances such as coffee, tea, colas, tobacco, red wine, etc. During tooth formation, consumption of tetracycline, certain antibiotics or excessive fluoride may also cause tooth discoloration.

Almost anyone may benefit from tooth whitening. However, treatment may not be as effective for some as it is for others. Yellow staining from aging, tobacco, dark cola, tea, coffee and red wine will achieve the greatest success with this procedure. Those patients with grey shading from tetracycline or other chemicals may experience less dramatic results, but should expect improvement from this brief procedure.

Yes, Years of extensive research and clinical studies indicate that whitening teeth under the supervision of a dental professional is safe. In fact, many dentists consider whitening the safest cosmetic dental procedure available.

By following some simple post whitening care instructions, your teeth looking their best. We recommend flossing, brushing twice daily and occasional touch-ups with zoom! Weekender, DayWhite ACP or NiteWhite ACP gel. These are professional formula products designed specifically to keep your teeth their brightest. They are available only through your dental professional.

A Note of Assurance

Tooth whitening is a cosmetic dental procedure well established for its safety.

The whitening process is effective on most discolored teeth. Darker stains, such as those caused by antibiotics, are more difficult to whiten. Results will vary from patient to patient, depending on the structure of the teeth.

If you have any questions, please ask your dental professional. Maximize your smile using the Zoom! Whitening System.

תוכן עניינים
תמונה ראשית - הלבנת שיניים תוך שעה בלבד - מרפאת השיניים דר שוורץ בנתניה

לקביעת תור חייגו 09-8355222 או השאירו פרטים

ממליצים

ניצה בובליל
קרא עוד
מרפאת ד"ר שוורץ מומלצת בחום. מקצועיות, אמינות, יחס אישי וחם. הייתי מאוד בלחץ עוד לפני שנכנסתי לטיפול. מנהלת המרפאה רינת כל כך מדהימה והרגיעה אותי. ד"ר שוורץ מקסים, הסביר לי כל דבר ברוגע ובנועם. היה לי טיפול מדהים. מחכה כבר לפעם הבאה. צוות מספר 1.
אמיר פריזנטי
קרא עוד
שירות מקצועי ומהיר. משלב טכנולוגיה חדשה בעולם כתרים וסתימות.
גיל כהן
קרא עוד
שירות מעולה ומקצועי. זמן המתנה קצר ומחיר מצוין.
תמי ינאי
קרא עוד
מרםאה איכותית ומקצועית. צוות מקצועי ומיומן. שיטות חדשניות. אמינים מאוד ומקצועיים ביותר. מומלץ בחום!!
נאור בוארון
קרא עוד
רופאים מקצועיים יחס אדיב צוות המרפאה הכי טוב שנתקלתי בו. ממליץ לכולם לטפל אצל מרפאת השיניים של ד"ר שוורץ.
אפרת בוקר
קרא עוד
ממליצה בענק על רופא מדהים ומקצועי. לא הרגשתי כאב והכי מרוצה!
שמואל אלעד
קרא עוד
יעילים ומקצועיים מאוד!
טל אלגזי
קרא עוד
דיוק ואסתטיקה!
אורלי גבאי
קרא עוד
שומעים, אנחנו אצל ד"ר סנונית הבת שלי נועם בת 16, מוכנה ללכת רק אליה, עשתה אצלה יישור שיניים וסתימה אף פעם לא מרגישים כאב. סנונית עדינה, נעימה וכל כך מקצועית. תקשיבו תבואו רק אליה באמת שהיא אלופה!!!! ד"ר סנונית הזריקה לנועם זריקת הרדמה ותוך כדי כך נועם בתי מחייכת :) אם רק הייתם מבינים כמה זה גדול שהיא לא מפחדת וואו! סנונית אלופה! ץודה רבה סנונית אהובה אנחנו בוחרים רק בך!
הקודם
הבא

מידע מקצועי

תמונה ראשית - מומחה טיפול שורש - מרפאת השיניים דר שוורץ בנתניה

מומחה טיפול שורש

טיפול שורש הוא הליך רפואי, שמטרתו העיקרית היא בעצם לטפל בזיהומים בתעלת השורש של השן. טיפול זה עוזר לנו בהתמודדות עם שיניים פגועות, ואף לעיתים

קרא עוד »

צרו קשר

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​